Konsolidácia pôžičiek

Malá pôžičkaVeľká  pôžičkacetelem pôžičkaSilverside


Konsolidácia pôžičiek

To, že má dnes niekto viac úverov ako jeden, sa stáva bohužiaľ bežnou praxou. Ponuky pôžičiek sú nekonečné, záleží teda na zváženie každého jedinca, koľko sa rozhodne prostredníctvom úverov požičať. Avšak v prípade, že máte viac úverových produktov, adekvátne Vám tiež rastú výdavky, s ktorými musíte pri riadnych splátkach počítat.V tejto situácii sa oplatí zlúčiť všetky pôžičky do jedného úveru, čo prináša celý rad výhod.TIP: Poštová banka - Lepšia splátka Konsolidačná pôžička na splatenie úverov v bankách aj nebankovkách.

Výhody konsolidácie

Zlúčenie pôžičiek prináša mnoho výhod. Najväčší z nich je úspora. Každý mesiac budete platiť menej, a to vďaka výslednej zníženej mesačnej splátke. Odpadnú Vám tiež mnohé poplatky spojené s každou pôžičkou zvlášť. Konsolidáciu pôžičiek ponúka množstvo bankových, tak aj nebankových inštitúcií. V jednotlivých ponukách sú však mnohokrát rozdiely, oplatí naozaj starostlivo vyberať.

Možnosť dodatočnej pôžičky

Ďalšou prednosťou konsolidácie je možnosť získať v rámci konsolidácie dodatočnú pôžičku za novývch, výhodnejších podmienok.

Kde konsolidovať?

Konsolidáciu ponúka ako banky tak mnohé nebankové úverové inštitúcie, napríklad Poštová banka. Nebankové konsolidácie sú menej náročné na splnenie požadovaných podmienok a bonitu. V niektorých prípadoch sa oplatí konsolidácie s ručením nehnuteľností. Najmä potom v prípadoch, kedy platíte obrovské úroky za nevýhodné pôžičky, ktorú ste dojednali z dôvodov veľmi zlej bonity. Konsolidácie s ručením nehnuteľností potom môže ušetriť naozaj veľa.

Pôžičky On-Line