Malá pôžičkaVeľká  pôžičkacetelem pôžičkaSilverside


Obľúbené pôžičkové triky podvodníkov

Podvodníci využívajú toho, že po úveroch je veľký dopyt a skúšajú rôzne pôžičkové triky. Než podpíšete akúkoľvek zmluvu o pôžičke, neponáhľajte s tým, aby ste sa nestali ich obeťou. S akými nekalými praktikami sa môžete pri dojednávaní s podvodníkmi stretnúť?

Máme pre vás neodolateľnú ponuku!

Reagovali ste na lákavú ponuku na požičanie peňazí a prišiel vám návrh podozrivo výhodné zmluvy s nízkymi úrokmi? Majte sa na pozore - najskôr sa vám poskytovateľ pôžičky čoskoro ozve s požiadavkou, aby ste vopred uhradili niekoľko desiatok alebo stoviek eur ako poplatok za poskytnutie pôžičky, preverenie vašej osoby, sprostredkovanie úveru, prevod peňazí a rôzne ďalšie úkony. Po zaplatení poplatkov sa vytúženej pôžičky nedočkáte.

Zavolajte nám a dostanete pôžičku!

Obľúbeným trikom podvodníkov sú zriadené telefónne linky s drahým tarifom. Poskytovateľ pôžičky uvádza, že po zavolaní na spoplatnené číslo dostane pôžičku naozaj každý, ale skutočnosť je iná: hovor umelo predlžuje automat alebo operátor a telefonát trvá až niekoľko desiatok minút. Výsledkom je zamietnutie žiadosti alebo sľub, že sa vám operátor ešte ozve, čo sa nakoniec nestane.

Ihneď podpíšte zmluvu a majte peniaze ešte dnes!

Podvodníci sa snažia o to, aby ste zmluvu o pôžičke čo najrýchlejšie podpísali a neskúmali príliš jej obsah. Poriadné prečítaní zmluvy vám navyše sťažujú odseky písané drobný písmom a cudzie výrazy, takže podmienkam zmluvy ťažko porozumiete. A práve v týchto odsekoch sa vyskytujú najdôležitejšie informácie o úrokoch a sankciách. Ak sa v zmluve nevyznáte, nikdy ju nepodpisujte.

Požičiame všetkým bez rozdielu!

Zajasali ste nad touto ponukou, pretože máte nízky príjem, dlhy u iných spoločností alebo záznam v registri dlžníkov a inde vám nechcú požičať? Hoci takáto pôžička vyzerá ako spásne riešenie, často je aj vyplatenie malých súm podmienené poskytnutím založenie k domu, bytu, pozemku či rekreačnému objektu. Cieľom podvodníkov nie je ani tak zarobiť na úrokoch, ako dostať vás do problémov so splácaním a získať vašu nehnuteľnosť.


16.12.2016

Pôžičky On-Line