Pôžička na zmenku

Malá pôžičkaVeľká  pôžičkacetelem pôžičkaSilverside


Pôžičky na zmenku bez komplikácií

Už ste počuli o možnosti požičať si na zmenku od súkromných osôb bez dokladovania príjmu a s toleranciou Vašej úverovej histórie? Pôžičky na zmenku sú zárukou toho, že dostanete ľubovoľnú čiastku bez ručenia a zástavy majetku. Stačí si vyhľadať vhodného investora cez aukčný portály združujúca poskytovateľa pôžičiek alebo zareagovať na dôveryhodný inzerát a dohodnúť sa na obojstranne výhodných podmienkach.Pôžička bez dokladovania

Pôžičky na zmenku sa radí medzi najdostupnejšie a najrýchlejšie pôžičky s jasnými pravidlami. Podpísaním zmenky sa zaväzujete k tomu, že vrátite splatnú sumu do stanoveného termínu. Jediný doklad, ktorý potrebujete k uzavretiu pôžičky, je občiansky preukaz. Nič iné po Vás investor nebude požadovať.

Presne dané pravidlá pôžičky

Zmenka je u súkromných investorov veľmi obľúbená, pretože je ľahko vymáhateľná a znamená pre nich záruku, že od dlžníka dostanú svoje zhodnotené peniaze späť. Dlžník zase vie, aké mu zo zmenky plynú povinnosti a nemusia sa obávať neprehľadných zmluvných podmienok ako u bežných úverov od niektorých nebankových spoločností.

Pôžička na zmenku pre každého

Percento schvalovatelnosti pôžičky na zmenku je vysoké a je dostupná všetkým ľuďom bez ohľadu na výšku príjmu a zamestnanecký pomer. Pri dojednaní pôžičky ste v kontakte buď so samotným investorom, alebo jeho pracovníkom, s ktorým si následne dohodnete schôdzku a podpíšete zmenku. Peniaze Vám môže vyplatiť ihneď v hotovosti alebo ich zaslať na účet.

Pozor na splatnosť zmenky

Pôžička na zmenku je výhodná vtedy, keď ste schopní vrátiť prenajatú sumu načas. Ak sa stane, že peniaze do splatného dňa nezoženiete, hrozí Vám exekúcia majetku. Táto pôžička je všeobecne spájaná s vyšším úrokom, ale vždy záleží na dohode s investorom a hocikedy možno získať výhodnejšie úrok ako u nebankových spoločností.

Pôžičky On-Line