Nebanková pôžička

Malá pôžičkaVeľká  pôžičkacetelem pôžičkaSilverside


Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky prichádzajú na rad, keď neuspejete v bankce, alebo keď potrebujete pôžičku veľmi rýchlo. Banka totiž potrebuje pre schválenie pôžičky viac času. aby dôkladne preverila Vašu schopnosť splácať. V nebankovom sektore pôsobí mnoho spoločností, ktoré ponúkajú rôzne finančné produkty, z ktorých si vyberie každý. Je však treba počítať s tým, že čím je pôžička dostupnejšie a rýchlejšie, tým je rizikovejšie a je tiež drahší. Voľte teda známejší a väčšie poskytovateľa a chcite poznať výšku RPMN, ktorá Vám oznámi, ako je pôžička naozaj drahá.Rôzni nebankový poskytovatelia

Medzi spoločnosti ponúkajúce pôžičky mimo bankový sektor sa môžeme stretnúť niekoľkými typmi poskytovateľov. Prvou skupinou sú veľké a mnohokrát nadnárodnej finančnej skupiny, ktoré ponúkajú solídny pôžičky podobne ako banky. Podmienky na získanie sú podobné aj tým bankovým. Druhou skupinou sú poskytovatelia s miernejšími podmienkami pre získanie pôžičky, ktorí tolerujú záznamy v registri alebo nedostatočný príjem. Táto tolerancia je opäť na úkor vyššej úrokovej sadzby alebo poplatku. Treťou kategóriou sú menej solídne poskytovatelia, ktorí už dopredu kalkulujú s tým, že budete mať problémy pôžičku splatiť a podľa toho majú tiež nastavené zmluvné pokuty a sankcie. Obzvlášť pozor dajte u ručenie nehnuteľnosťou aby ste vďaka jednej oneskorené splátke neprišli o Váš dom či byt. Týmto poskytovateľom sa radšej vyhýbajte.

Obľúbenosť nebankových pôžičiek

Cez svoje úskalia predovšetkým v nepriehľadnosti a rizikovosti poskytovateľov sú nebankové pôžičky pomerne obľúbenou formou požičiavanie peňazí. Hlavným dôvodom je vyššia priechodnosť pri scvhalování pôžičky a rýchlosť, s ktorou peniaze dostanete. Nebankové splečnosti mnohokrát nevyžadujú doloženie Vášho príjmu, tak ako to robia banky. Veľakrát teda nezostáva nič iné, než nebankové pôžičky využiť aj za cenu vyššieho úroku.

Výhody pôžičky

  • Výhodný úrok
  • Záruka solídneho prístupu
  • Široká siet pobočiek
  • Profesionálny prístup
Pôžičky On-Line